EASY BLACK obdĺžniková sprchová zástena 900x800mm, číre sklo
EASY BLACK obdĺžniková sprchová zástena 900x800mm, číre sklo
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL5315B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY BLACK |
| Rozměr | 90x80 cm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Obdélník - rohový vstup |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Šířka vstupu | 440 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 51.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913973765 |
| Taric | 76109090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
FLEXIA vanička z liateho mramoru s možnosťou úpravy rozmeru, 90x80x3cm 72927
expedícia do 8 dní280,12 €
Pri platbe vopred iba 260,00 €
KLAVER BLACK sprchový kanálik s nerezovým roštom, superflow, DN50, 810x122x65 mm 73731B
expedícia do 8 dní116,20 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút pivot dvere 900-1000x800mm L/P variant, brick sklo
expedícia do 8 dní454,29 €
Pri platbe vopred iba 420,00 €
ZOOM obdĺžnikový sprchovací kút 800x900mm, rohový vstup ZL4815R-02
expedícia do 8 dní732,15 €
Pri platbe vopred iba 676,00 €
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 900x800mm, L/P variant ZL1390ZL3280
expedícia do 8 dní600,15 €
Pri platbe vopred iba 554,00 €


