EASY BLACK sprchové dvere 1000mm, číre sklo
EASY BLACK sprchové dvere 1000mm, číre sklo
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL1015B |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY BLACK |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Dveře do niky |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 400 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Instalační šířka od | 975 mm |
| Instalační šířka do | 1015 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 30.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913973581 |
| Taric | 76109090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
3,60 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
EASY BLACK bočná stena 800mm, číre sklo 55489
expedícia do 8 dní164,86 €
Pri platbe vopred iba 156,00 €
Mohlo by vás zaujímať
EASY LINE sprchové dvere 1000mm, číre sklo EL1015
expedícia do 8 dní316,54 €
Pri platbe vopred iba 293,00 €
ZOOM LINE sprchové dvere 1000mm, číre sklo ZL1310
expedícia do 8 dní414,89 €
Pri platbe vopred iba 384,00 €
ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 1000 mm ES1210-04
expedícia do 8 dní327,11 €
Pri platbe vopred iba 303,00 €


