EASY BLACK bočná stena 900mm, číre sklo 55490
EASY BLACK bočná stena 900mm, číre sklo 55490
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL3315B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY BLACK |
| 3D model | ANO |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Pevná stěna ke sprchovým dveřím |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 28.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913973734 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
ALTIS LINE bočná stena 900mm, číre sklo, výška 2000mm, číre sklo AL6015C
expedícia do 8 dní265,54 €
Pri platbe vopred iba 246,00 €
ROLLS LINE bočná stena 900mm, výška 2000mm, číre sklo RL3315
expedícia do 8 dní272,83 €
Pri platbe vopred iba 253,00 €
ZOOM LINE bočná stena 900mm, číre sklo ZL3290
expedícia do 8 dní247,34 €
Pri platbe vopred iba 229,00 €

