EASY LINE bočná stena 900mm, číre sklo EL3315
EASY LINE bočná stena 900mm, číre sklo EL3315
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL3315 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | EASY LINE |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Pevná stena k sprchovacím dverám |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Hmotnosť / ks | 28.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913829321 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Doporučujeme přikoupit
EASY LINE sprchové dvere 1400mm, číre sklo EL1415
expedícia do 8 dní374,82 €
Pri platbe vopred iba 347,00 €
EASY LINE sprchové dvere 1000mm, číre sklo EL1015
expedícia do 8 dní316,54 €
Pri platbe vopred iba 293,00 €
EASY LINE sprchové dvere 1300mm, číre sklo EL1315
expedícia do 8 dní360,24 €
Pri platbe vopred iba 334,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mereo Prietokový ohrievač vody 5,5 kW, nízkotlakový EPO12
expedícia do 8 dní115,00 €
Pri platbe vopred iba 102,00 €


