EASY BLACK sprchové dvere 1200mm, číre sklo
EASY BLACK sprchové dvere 1200mm, číre sklo
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL1215B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY BLACK |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Dveře do niky |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 480 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Instalační šířka od | 1175 mm |
| Instalační šířka do | 1215 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 36.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913973604 |
| Taric | 76109090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
MANUS BLACK nerezový sprchový kanálik s roštom ONDA, 1150x130x55mm GMO17B
expedícia do 8 dní330,05 €
Pri platbe vopred iba 308,00 €
EASY BLACK bočná stena 900mm, číre sklo 55490
expedícia do 8 dní178,08 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TRAX stojanková umývadlová batéria bez výpuste, chróm 617/S
expedícia do 8 dní230,91 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
209,70 €
Pri platbe vopred iba 189,00 €


