Easy Line obdĺžnik/štvorec sprchovací kút pivot dvere 790-930x800mm L/P varianta
Easy Line obdĺžnik/štvorec sprchovací kút pivot dvere 790-930x800mm L/P varianta
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL1615EL3215 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
ANIMÁCIA

Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | EASY LINE |
| Rozmer | 90x80 cm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 500 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 53.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913901973 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Křídlové |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
304,15 €
Pri platbe vopred iba 282,00 €
309,26 €
Pri platbe vopred iba 287,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen CV22 doskový radiátor 300 x 1000 mm, spodné pripojenie, 933 W, biely - W622-030-100-00
expedícia do 10 dní115,99 €
Oceľové vykurovacie teleso Mexen CV22 300x500, spod. príp., 467 W, antracit W622-030-050-66
na objednávku106,09 €


