Easy Line obdĺžnik/štvorec sprchovací kút pivot dvere 790-930x900mm L/P varianta
Easy Line obdĺžnik/štvorec sprchovací kút pivot dvere 790-930x900mm L/P varianta
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL1615EL3315 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
ANIMÁCIA

Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | EASY LINE |
| Rozmer | 90x90 cm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 500 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 56.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913901980 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Křídlové |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
MIRAI sprchová vanička z liateho mramoru, štvorec 90x90x1, 8cm, biela 73165
expedícia do 8 dní344,22 €
Pri platbe vopred iba 319,00 €
309,26 €
Pri platbe vopred iba 287,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ROLLS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1200x800 mm, L/P variant, číre sklo RL1215RL3215
na objednávku832,86 €
Pri platbe vopred iba 769,00 €
Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút 1400x700mm L/P variant EL1415EL3115
expedícia do 8 dní499,44 €
Pri platbe vopred iba 461,00 €
ALTIS LINE BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900 mm, L/P variant, rohový vstup, číre sklo
expedícia do 8 dní884,96 €
Pri platbe vopred iba 817,00 €


