Easy Line obdĺžnik/štvorec sprchovací kút pivot dvere 900-1000x1000mm L/P variant, brick sklo
Easy Line obdĺžnik/štvorec sprchovací kút pivot dvere 900-1000x1000mm L/P variant, brick sklo
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL1738EL3438 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | EASY LINE |
| Rozmer | 100x100 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 560 mm |
| Typ výplne | BRICK sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 62.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913904646 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | brick |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Křídlové |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
AURA sprchová vanička z liateho mramoru, štvorec 100x100x4cm, biela 60511
expedícia do 8 dní296,87 €
Pri platbe vopred iba 275,00 €
311,44 €
Pri platbe vopred iba 289,00 €
KARIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 100x90x4cm, biela 51111
expedícia do 8 dní342,04 €
Pri platbe vopred iba 317,00 €
Mohlo by vás zaujímať
EASY LINE trojstenný sprch. kút 900-1000x1000mm, dvere, Ľ/P, Brick sklo EL1738EL3438EL3438
expedícia do 8 dní748,47 €
Pri platbe vopred iba 691,00 €
EASY LINE trojstenný sprchovací kút 1000x900mm, L/P variant, číre sklo EL1015EL3315EL3315
expedícia do 8 dní724,15 €
Pri platbe vopred iba 669,00 €


