Easy Line obdĺžnik/štvorec sprchovací kút pivot dvere 910-1050x900mm L/P varianta
Easy Line obdĺžnik/štvorec sprchovací kút pivot dvere 910-1050x900mm L/P varianta
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL1715EL3315 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
ANIMÁCIA

Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | EASY LINE |
| Rozmer | 100x90 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 560 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 59.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913902024 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Křídlové |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
MIRAI sprchová vanička z liateho mramoru, štvorec 90x90x1, 8cm, biela 73165
expedícia do 8 dní344,22 €
Pri platbe vopred iba 319,00 €
KARIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 100x90x4cm, biela 51111
expedícia do 8 dní342,04 €
Pri platbe vopred iba 317,00 €
Mohlo by vás zaujímať
704,36 €
Pri platbe vopred iba 651,00 €
ALTIS LINE BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900 mm, L/P variant, rohový vstup, číre sklo
expedícia do 8 dní884,96 €
Pri platbe vopred iba 817,00 €
Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút 1300x1000mm L/P variant EL1315EL3415
expedícia do 8 dní523,75 €
Pri platbe vopred iba 484,00 €


