Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút 1100x1000mm L/P variant EL1115EL3415
Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút 1100x1000mm L/P variant EL1115EL3415
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL1115EL3415 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | EASY LINE |
| Rozmer | 110x100 cm |
| Šírka | 1100 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 430 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 64.5000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913901782 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
427,99 €
Pri platbe vopred iba 397,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1300x1000mm L/P variant ZL1313ZL3210
expedícia do 8 dní686,99 €
Pri platbe vopred iba 635,00 €
THRON LINE SQUARE obdĺžnikový sprchovací kút 1300x700mm, hranaté pojazdy TL1370-5002
expedícia do 8 dní679,70 €
Pri platbe vopred iba 628,00 €
THRON LINE SQUARE obdĺžnikový sprchovací kút 1100x1000mm, hranaté pojazdy TL1110-5002
expedícia do 8 dní697,07 €
Pri platbe vopred iba 644,00 €


