Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút 1100x900mm L/P variant EL1115EL3315
Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút 1100x900mm L/P variant EL1115EL3315
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL1115EL3315 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | EASY LINE |
| Rozmer | 110x90 cm |
| Šírka | 1100 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 430 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 61.5000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913900150 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
224,33 €
Pri platbe vopred iba 209,00 €
424,36 €
Pri platbe vopred iba 393,00 €
424,36 €
Pri platbe vopred iba 393,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1500x1000mm L/P variant ZL1315ZL3210
expedícia do 8 dní718,25 €
Pri platbe vopred iba 663,00 €
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 900x1000mm L/P variant ZL1290ZL3210
expedícia do 8 dní614,05 €
Pri platbe vopred iba 567,00 €
THRON LINE SQUARE obdĺžnikový sprchovací kút 1100x800mm, hranaté pojazdy TL1180-5002
expedícia do 8 dní662,33 €
Pri platbe vopred iba 612,00 €


