Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút 1200x700mm L/P variant EL1215EL3115
Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút 1200x700mm L/P variant EL1215EL3115
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL1215EL3115 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | EASY LINE |
| Rozmer | 120x70 cm |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 700 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 480 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 58.5000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913900129 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
KARIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 120x70x4cm, biela 47511
expedícia do 8 dní336,95 €
Pri platbe vopred iba 312,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 1050x130x55 mm GMO16
expedícia do 8 dní240,83 €
Pri platbe vopred iba 225,00 €
MANUS QUADRO nerezový sprchový kanálik s roštom, 1050x130x55 mm GMQ36
expedícia do 8 dní234,24 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ROLLS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1100x800 mm, L/P variant, číre sklo RL1115RL3215
expedícia do 8 dní798,12 €
Pri platbe vopred iba 737,00 €
THRON LINE ROUND obdĺžnikový sprchovací kút 1300x900mm, okrúhle pojazdy TL1390-5005
expedícia do 8 dní714,42 €
Pri platbe vopred iba 660,00 €
THRON LINE ROUND obdĺžnikový sprchovací kút 1300x1000mm, okrúhle pojazdy TL1310-5005
expedícia do 8 dní731,79 €
Pri platbe vopred iba 676,00 €


