Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút 1300x1000mm L/P variant EL1315EL3415
Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút 1300x1000mm L/P variant EL1315EL3415
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL1315EL3415 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | EASY LINE |
| Rozmer | 130x100 cm |
| Šírka | 1300 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 530 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 70.5000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913901805 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
IRENA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 130x100x3, 5cm HI130100
expedícia do 8 dní544,79 €
Pri platbe vopred iba 508,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút 1500x1000mm L/P variant EL1515EL3415
expedícia do 8 dní548,06 €
Pri platbe vopred iba 506,00 €
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1400x700mm L/P variant ZL1314ZL3270
expedícia do 8 dní659,21 €
Pri platbe vopred iba 609,00 €
784,24 €
Pri platbe vopred iba 724,00 €


