Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút 1500x800mm L/P variant EL1515EL3215
Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút 1500x800mm L/P variant EL1515EL3215
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL1515EL3215 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | EASY LINE |
| Rozmer | 150x80 cm |
| Šírka | 1500 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 630 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 70.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913901911 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
IRENA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 150x80x3, 5cm HI15080
expedícia do 8 dní495,22 €
Pri platbe vopred iba 462,00 €
464,42 €
Pri platbe vopred iba 430,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen C21 doskový radiátor 600 x 2800 mm, bočné pripojenie, 3590 W, čierny - W421-060-280-70
na objednávku403,13 €
Mexen C21 doskový radiátor 600 x 2000 mm, bočné pripojenie, 2564 W, biely - W421-060-200-00
expedícia do 10 dní184,80 €
Mexen C21 doskový radiátor 600 x 700 mm, bočné pripojenie, 897 W, čierny - W421-060-070-70
na objednávku115,71 €


