EASY LINE trojstenný sprchovací kút 1500x1000mm, L/P variant, číre sklo EL1515EL3415EL3415
EASY LINE trojstenný sprchovací kút 1500x1000mm, L/P variant, číre sklo EL1515EL3415EL3415
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL1515EL3415EL3415 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | EASY LINE |
| Rozmer | 150x100 cm |
| Šírka | 1500 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Trojstenné |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 630 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 109.0000 kg |
| Balenie | 5 ks |
| EAN | 8590913905209 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
SANSWISS TOP LINE S Rohový vstup s dvojdielnymi posuv.dverami, ľavý diel aluchróm TLSG1005030
na objednávku602,04 €
Pri platbe vopred iba 557,00 €
SANSWISS CADURA Jednokrídlové dvere ľavé / 1 strana roh.vstupu aluchróm číre CA1CG1005007
na objednávku898,69 €
Pri platbe vopred iba 832,00 €
SANSWISS TOP LINE S Rohový vstup s dvojdielnymi posuvnými dverami, ľavý diel biela TLSG1000451
na objednávku602,04 €
Pri platbe vopred iba 557,00 €


