THRON LINE SQUARE obdĺžnikový sprchovací kút 1500x1000mm, hranaté pojazdy TL1510-5002
THRON LINE SQUARE obdĺžnikový sprchovací kút 1500x1000mm, hranaté pojazdy TL1510-5002
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-TL1510-5002 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | THRON LINE |
| Rozmer | 150x100 cm |
| Šírka | 1500 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 646 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 102.2000 kg |
| Balenie | 5 ks |
| EAN | 8590913934339 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
80,05 €
Pri platbe vopred iba 76,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 950x130x55 mm GMO15
expedícia do 8 dní227,62 €
Pri platbe vopred iba 212,00 €
267,27 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €
IRENA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 150x100x3, 5cm HI150100
expedícia do 8 dní632,66 €
Pri platbe vopred iba 590,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ROLLS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1500x1000 mm, L/P variant, číre sklo RL1515RL3415
expedícia do 8 dní971,79 €
Pri platbe vopred iba 898,00 €
EASY LINE trojstenný sprchovací kút 1500x1000mm, L/P variant, číre sklo EL1515EL3415EL3415
expedícia do 8 dní810,98 €
Pri platbe vopred iba 749,00 €
THRON LINE ROUND obdĺžnikový sprchovací kút 1500x1000mm, okrúhle pojazdy TL1510-5005
expedícia do 8 dní766,52 €
Pri platbe vopred iba 708,00 €


