KAIRO WC sedátko, SLIM, Soft Close, Easy Take, biela 40D10200I
KAIRO WC sedátko, SLIM, Soft Close, Easy Take, biela 40D10200I
| Výrobca: | Výrobca: Isvea |
| Kód: | Kód: UBC-40D10200I |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Rozměr | 36,7x44 cm |
| Šířka | 367 mm |
| Hloubka | 440 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Duroplast |
| Tvar | Pro konkrétní WC |
| Výbava | Soft Close (pomalé sklápění), Easy Take (odnímatelné sedátko), SLIM (tenké) |
| Hmotnost / ks | 2.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8697687049617 |
| Taric | 39222000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Odtieň drezu | bílá |
Doporučujeme přikoupit
KAIRO WC kombi, zadný odpad, vrátane splachovacieho mechanizmu PC105
expedícia do 8 dní220,23 €
Pri platbe vopred iba 209,00 €
SENTIMENTI CLEANWASH závesná WC misa, integrovaný ventil a bidet. spŕška, Rimless, 36x51cm, biela
expedícia do 8 dní327,43 €
Mohlo by vás zaujímať
Rea Neox Slim odtokový žliab 100, zlatá REA-G5804
expedícia do 12 dní73,01 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €


