SENTIMENTI CLEANWASH závesná WC misa, integrovaný ventil a bidet. spŕška, Rimless, 36x51cm, biela
SENTIMENTI CLEANWASH závesná WC misa, integrovaný ventil a bidet. spŕška, Rimless, 36x51cm, biela
| Výrobca: | Výrobca: Isvea |
| Kód: | Kód: UBC-10ARS1101I |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 36,3x53 cm |
| Šířka | 363 mm |
| Hloubka | 530 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Rimless |
| Objem splachovací vody | 3,5 l / 5 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | Skryté uchycení, CleanWash bidetová sprška |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / ks | 20.1800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8697687027059 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
80,05 €
Pri platbe vopred iba 76,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
KAIRO WC sedátko, SLIM, Soft Close, Easy Take, biela 40D10200I
expedícia do 8 dní80,05 €
Pri platbe vopred iba 76,00 €
ARCO rohový ventil A-80 1/2"x3/8" s filtrom, anticalc, chróm 02402MAC
expedícia do 8 dní9,96 €
Pri platbe vopred iba 9,00 €
Mohlo by vás zaujímať
INFINITY CLEANWASH závesná WC misa, integrovaná batéria a bidet. spŕška, Rimless, 36,5x53cm, biela
expedícia do 8 dní368,46 €
313,80 €
Pri platbe vopred iba 298,00 €


