Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút 1600x800mm L/P variant EL1815EL3215
Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút 1600x800mm L/P variant EL1815EL3215
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL1815EL3215 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | EASY LINE |
| Rozmer | 160x80 cm |
| Šírka | 1600 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 680 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 73.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913901942 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Mohlo by vás zaujímať
Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút 1400x700mm L/P variant EL1415EL3115
expedícia do 8 dní499,44 €
Pri platbe vopred iba 461,00 €
Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút 1300x900mm L/P variant EL1315EL3315
expedícia do 8 dní513,33 €
Pri platbe vopred iba 474,00 €
Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút pivot dvere 800-900x700mm L/P variant, brick sklo
expedícia do 8 dní433,45 €
Pri platbe vopred iba 400,00 €


