EASY LINE obdĺžnikový sprchovací kút 900x700mm, skladacie dvere, L/P variant, číre sklo
EASY LINE obdĺžnikový sprchovací kút 900x700mm, skladacie dvere, L/P variant, číre sklo
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL1990EL3115 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
ANIMÁCIA

Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | EASY LINE |
| Rozmer | 90x70 cm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 700 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Skladacie |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 550 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 50.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913904738 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Skládací |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Dekoratívny kúpeľňový radiátor Mexen Zoom 1100 x 530 mm, 376 W, antracit - W130-1100-530-00-66
expedícia do 10 dní151,77 €
430,36 €
Dekoratívny radiátor Mexen Provo 1125 x 600 mm, 799 W, čierny - W209-1125-600-00-70
expedícia do 10 dní474,14 €


