Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút pivot dvere 900-1000x800mm L/P variant, brick sklo
Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút pivot dvere 900-1000x800mm L/P variant, brick sklo
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL1738EL3238 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | EASY LINE |
| Rozmer | 100x80 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 560 mm |
| Typ výplne | BRICK sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 56.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913904622 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | brick |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Křídlové |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
378,46 €
Pri platbe vopred iba 351,00 €
309,26 €
Pri platbe vopred iba 287,00 €
304,15 €
Pri platbe vopred iba 282,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Roma vyklápacia sprchová kabína 110 x 100 cm, transparentná, čierna 854-110-100-70-00
expedícia do 10 dní363,48 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Velar 100 x 110 cm, grafit, kartáčované zlato - 871-100-110-41-55
expedícia do 10 dní547,73 €
Mexen Roma vyklápacia sprchová kabína 110 x 100 cm, transparentná, zlatá 854-110-100-50-00
expedícia do 10 dní384,23 €


