Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút pivot dvere 900-1000x800mm L/P variant EL1715EL3215
Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút pivot dvere 900-1000x800mm L/P variant EL1715EL3215
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL1715EL3215 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
ANIMÁCIA

Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | EASY LINE |
| Rozmer | 100x80 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 560 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 56.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913902017 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Křídlové |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
KARIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 100x80x4cm, biela 45511
expedícia do 8 dní327,46 €
Pri platbe vopred iba 303,00 €
378,46 €
Pri platbe vopred iba 351,00 €
304,15 €
Pri platbe vopred iba 282,00 €
Mohlo by vás zaujímať
EASY LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1000x800mm, skladacie dvere, L/P variant, číre sklo
expedícia do 8 dní492,49 €
Pri platbe vopred iba 455,00 €
Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút 1400x700mm L/P variant EL1415EL3115
expedícia do 8 dní499,44 €
Pri platbe vopred iba 461,00 €
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1300x700mm L/P variant ZL1313ZL3270
expedícia do 8 dní652,26 €
Pri platbe vopred iba 603,00 €


