EASY LINE sprchovací kút 900-1000x900mm, pivot dvere, L/P, číre sklo EL1715EL3315EL3315
EASY LINE sprchovací kút 900-1000x900mm, pivot dvere, L/P, číre sklo EL1715EL3315EL3315
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL1715EL3315EL3315 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY LINE |
| Rozměr | 90x90 cm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Třístěnné |
| Typ otevíraní | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 560 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 89.0000 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913905476 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Pivotový |
Mohlo by vás zaujímať
EASY LINE trojstenný sprchovací kút 1300x900mm, L/P variant, číre sklo EL1315EL3315EL3315
expedícia do 8 dní765,83 €
Pri platbe vopred iba 707,00 €
EASY LINE sprchovací kút 900-1000x700mm, pivot dvere, Ľ/P, Brick sklo EL1738EL3138EL3138
expedícia do 8 dní685,95 €
Pri platbe vopred iba 634,00 €
EASY LINE sprchovací kút 800-900x900mm, pivot dvere, Ľ/P, sklo Brick EL1638EL3338EL3338
expedícia do 8 dní713,72 €
Pri platbe vopred iba 659,00 €


