EASY LINE sprchové dvere 1200mm, sklo Brick EL1238
EASY LINE sprchové dvere 1200mm, sklo Brick EL1238
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL1238 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | EASY LINE |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Dvere do niky |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 480 mm |
| Typ výplne | BRICK sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Inštalačná šírka od | 1175 mm |
| Inštalačná šírka do | 1215 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 36.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913877650 |
| Taric | 76109090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | brick |
Doporučujeme přikoupit
EASY LINE bočná stena 1000mm, sklo BRICK EL3438
expedícia do 8 dní196,33 €
Pri platbe vopred iba 182,00 €
400,32 €
Pri platbe vopred iba 371,00 €
KARIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 120x70x4cm, biela 47511
expedícia do 8 dní336,95 €
Pri platbe vopred iba 312,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ALTIS LINE BLACK posuvné dvere 880-900mm, výška 2000mm, číre sklo AL1592B
expedícia do 8 dní454,96 €
Pri platbe vopred iba 422,00 €
ROLLS LINE sprchové dvere 1300mm, výška 2000mm, číre sklo RL1315
expedícia do 8 dní655,29 €
Pri platbe vopred iba 607,00 €
ZOOM BLACK sprchové dvere do niky 800mm, číre sklo, ľavé ZL4815BL-01
expedícia do 8 dní530,70 €
Pri platbe vopred iba 490,00 €


