EASY LINE sprchové dvere skladacie 1000mm, číre sklo EL1910
EASY LINE sprchové dvere skladacie 1000mm, číre sklo EL1910
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL1910 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
ANIMÁCIA - SKLADACIE DVERE EASY LINE

Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | EASY LINE |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Dvere do niky |
| Typ otvárania | Skladacie |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 625 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Inštalačná šírka od | 970 mm |
| Inštalačná šírka do | 1010 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 31.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913875526 |
| Taric | 76109090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Skládací |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 950x130x55 mm GMO15
expedícia do 8 dní227,62 €
Pri platbe vopred iba 212,00 €
EASY LINE bočná stena 800mm, číre sklo EL3215
expedícia do 8 dní163,54 €
Pri platbe vopred iba 152,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SAT Walk-in XM 1075x2000 a stena SATBWIXM110STE90C
expedícia do 4 dní870,43 €
Pri platbe vopred iba 728,00 €
Mexen Velar L posuvný sprchovací kút 90 x 110 cm, matná, kartáčovaná meď - 871-090-110-33-65
expedícia do 10 dní577,18 €
Sprchovací kút Mexen Mist-F Duo skladací pravý 90 x 110 cm, priehľadný, zlatý - 8A6-090L-110P-50-00
expedícia do 10 dní541,85 €


