EASY LINE bočná stena 1000mm, číre sklo EL3415
EASY LINE bočná stena 1000mm, číre sklo EL3415
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL3415 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | EASY LINE |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Pevná stena k sprchovacím dverám |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Hmotnosť / ks | 31.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913844096 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
EASY LINE sprchové dvere skladacie 700mm, číre sklo EL1970
expedícia do 8 dní309,26 €
Pri platbe vopred iba 287,00 €
EASY LINE sprchové dvere 1300mm, číre sklo EL1315
expedícia do 8 dní360,24 €
Pri platbe vopred iba 334,00 €
EASY LINE sprchové dvere 1200mm, číre sklo EL1215
expedícia do 8 dní345,68 €
Pri platbe vopred iba 320,00 €
Mohlo by vás zaujímať
528,90 €
Pri platbe vopred iba 501,00 €
194,35 €
GRUNT vykurovacie teleso rovné 500x1330 mm, stredové pripojenie, čierna mat 600.122.6
expedícia do 8 dní212,09 €
Pri platbe vopred iba 197,00 €


