ALTIS LINE BLACK bočná stena 1000mm, číre sklo, výška 2000mm, číre sklo AL6112B
ALTIS LINE BLACK bočná stena 1000mm, číre sklo, výška 2000mm, číre sklo AL6112B
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AL6112B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ALTIS LINE |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Čierna mat |
| Tvar | Pevná stena k sprchovacím dverám |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 44.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913885945 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
Doporučujeme přikoupit
ALTIS LINE BLACK posuvné dvere 1370-1410mm, výška 2000mm, číre sklo AL4112B
expedícia do 8 dní582,44 €
Pri platbe vopred iba 540,00 €
ALTIS LINE BLACK posuvné dvere 1170-1210mm, výška 2000mm, číre sklo AL3012B
expedícia do 8 dní546,01 €
Pri platbe vopred iba 506,00 €
ALTIS LINE BLACK posuvné dvere 1270-1310mm, výška 2000mm, číre sklo AL4012B
expedícia do 8 dní564,23 €
Pri platbe vopred iba 523,00 €
Mohlo by vás zaujímať
KERALA doska Rockstone 122x1, 2x48, 5cm, biela mat KR120-0101 58206
expedícia do 8 dní284,28 €
Pri platbe vopred iba 270,00 €
Doska DTDL 1260x18x440mm, brest bardini DT126-1313
na objednávku92,15 €
Pri platbe vopred iba 87,00 €


