Kúpeľňový set SITIA 60, dub strieborný KSET-051 KSET-051
Kúpeľňový set SITIA 60, dub strieborný KSET-051 KSET-051
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KSET-051 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 600 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Dub stříbrný |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Příkon | 6.00 W |
| Barva LED | Studená bílá (5 700 - 6 500 K) |
| Svítivost | 457 lm |
| Výbava | Osvětlení, Tiché a plynulé zavírání |
| Hmotnost / set | 82.2900 kg |
| Balení | 9 ks |
| EAN | 8590913953361 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ zatvárania | se zásuvkami i dvířky |
| Typ montáže | závěsné |
Príslušenstvo
7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Umývadlový sifón šetriaci miesto 5/4", DN32, biela 151.127.0
expedícia do 8 dní10,81 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Mohlo by vás zaujímať
50,43 €
Pri platbe vopred iba 45,00 €


