LATUS X doska Rockstone 80x23, 5cm, biela mat
LATUS X doska Rockstone 80x23, 5cm, biela mat
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LT110-0101 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Otvor pro baterii/výpust lze vyvrtat v místě instalace nebo dle výkresu ve výrobě.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 80x1,2x23,5 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 235 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 4.6800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913115905 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Mohlo by vás zaujímať
JULIE umývadlová skrinka 120x55x50cm, biela 59120
na objednávku990,57 €
Pri platbe vopred iba 924,00 €
Kúpeľňový set FILENA 85, biela KSET-060 KSET-060
expedícia do 8 dní1 678,57 €
Pri platbe vopred iba 1 551,00 €


