EASY LINE štvrťkruhová sprchová zástena 1200x900mm, L/R, číre sklo EL2715
EASY LINE štvrťkruhová sprchová zástena 1200x900mm, L/R, číre sklo EL2715
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL2715 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | EASY LINE |
| Rozmer | 120x90 cm |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Štvrťkruh s predĺženou stenou |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Šírka vstupu | 570 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Rádius | R550 |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 60.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913844010 |
| Taric | 76109090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
26,51 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
RENA L spŕch. vanička z liateho mramoru, štvrťkruh 120x90x4cm, R550, ľavá, biela 64611
expedícia do 8 dní352,96 €
Pri platbe vopred iba 327,00 €
FLEXIA vanička z liateho mramoru štvrťkruh, s možnosťou úpravy rozmeru, 120x90x3cm, R550, ľavá
na objednávku429,45 €
Pri platbe vopred iba 398,00 €
RENA R spŕch. vanička z liateho mramoru, štvrťkruh 120x90x4cm, R550, pravá, biela 65611
expedícia do 8 dní352,96 €
Pri platbe vopred iba 327,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mereo Mada umývadlová batéria stojanková bez výpuste, s bidetovou sprchou M-CBQ10105M
expedícia do 8 dní107,11 €
Umývadlová batéria Hansgrohe Vernis Shape s bidetovou sprškou chróm 71216000
expedícia do 4 dní130,15 €


