EASY LINE trojstenný sprch. kút 800-900x800mm, dvere, L/P, číre sklo EL1615EL3215EL3215
EASY LINE trojstenný sprch. kút 800-900x800mm, dvere, L/P, číre sklo EL1615EL3215EL3215
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL1615EL3215EL3215 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | EASY LINE |
| Rozmer | 80x80 cm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Trojstenné |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 500 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 80.0000 kg |
| Balenie | 5 ks |
| EAN | 8590913905421 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Pivotový |
Mohlo by vás zaujímať
ALTIS LINE BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 900x800 mm, L/P variant, rohový vstup, číre sklo
expedícia do 8 dní850,23 €
Pri platbe vopred iba 785,00 €
ZOOM obdĺžnikový sprchovací kút 800x900mm, rohový vstup ZL4815R-02
expedícia do 8 dní732,15 €
Pri platbe vopred iba 676,00 €
ALTIS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 900x800 mm, L/P variant, rohový vstup, číre sklo
expedícia do 8 dní711,30 €
Pri platbe vopred iba 657,00 €


