EASY LINE trojstenný sprchovací kút 1000x800mm, L/P variant, číre sklo EL1015EL3215EL3215
EASY LINE trojstenný sprchovací kút 1000x800mm, L/P variant, číre sklo EL1015EL3215EL3215
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL1015EL3215EL3215 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | EASY LINE |
| Rozmer | 100x80 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Trojstenné |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 400 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 82.5000 kg |
| Balenie | 5 ks |
| EAN | 8590913904981 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Velar posuvný sprchovací kút 140 x 100 cm, grafit, zlatá - 871-140-100-41-50
expedícia do 10 dní553,62 €
Mexen Rox posuvný sprchovací kút 140 x 100 cm, priehľadný, zlatý - 8C2-140-100-50-00
expedícia do 10 dní535,96 €
Mexen Velar výsuvná sprchová kabína 140 x 100 cm, transparentná, biela - 871-140-100-01-20
expedícia do 10 dní507,29 €


