EASY LINE trojstenný sprchovací kút 1200x700mm, L/P variant, Brick sklo EL1238EL3138EL3138
EASY LINE trojstenný sprchovací kút 1200x700mm, L/P variant, Brick sklo EL1238EL3138EL3138
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL1238EL3138EL3138 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | EASY LINE |
| Rozmer | 120x70 cm |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 700 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Trojstenné |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 480 mm |
| Typ výplne | BRICK sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 82.5000 kg |
| Balenie | 5 ks |
| EAN | 8590913905537 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | brick |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
217,87 €
na objednávku
Mohlo by vás zaujímať
VIKY - B, vys.bočná skrinka, 2x dvierka, v demonte, na zavesenie, ľavé prevedenie OLNVIKI302L
do 10 dní v e-shope132,15 €
286,76 €
Pri platbe vopred iba 272,00 €


