EASY LINE trojstenný sprchovací kút 1400x700mm, L/P variant, číre sklo EL1415EL3115EL3115
EASY LINE trojstenný sprchovací kút 1400x700mm, L/P variant, číre sklo EL1415EL3115EL3115
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL1415EL3115EL3115 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | EASY LINE |
| Rozmer | 140x70 cm |
| Šírka | 1400 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 700 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Trojstenné |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 580 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 88.0000 kg |
| Balenie | 5 ks |
| EAN | 8590913905131 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Cornelia umývadlo na dosku 50 x 37 cm, tmavo zelená matná - 21885047
expedícia do 10 dní132,96 €
Mexen Viki umývadlo na dosku 48 x 35 cm, matná čierna/zlatý vzor čiar - 21054877
expedícia do 10 dní132,11 €


