EASY LINE trojstenný sprchovací kút 1600x700mm, L/P variant, číre sklo EL1815EL3115EL3115
EASY LINE trojstenný sprchovací kút 1600x700mm, L/P variant, číre sklo EL1815EL3115EL3115
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL1815EL3115EL3115 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | EASY LINE |
| Rozmer | 160x70 cm |
| Šírka | 1600 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 700 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Trojstenné |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 680 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 94.0000 kg |
| Balenie | 5 ks |
| EAN | 8590913905216 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
113,49 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Nimco Nikau NK 30055R-26 Držiak na toaletný papier rezervný chróm
do týždňa v e-shope30,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
48,03 €
Pri platbe vopred iba 46,00 €


