ECOLORED odpadkový kôš nástenný s vekom 23l, ABS, Soft Touch, hnedá
ECOLORED odpadkový kôš nástenný s vekom 23l, ABS, Soft Touch, hnedá
| Výrobca: | Výrobca: MARPLAST |
| Kód: | Kód: UBC-A74020DB |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | MARPLAST |
|---|---|
| Série | ECOLORED |
| Rozměr | 335x545x225 mm |
| Šířka | 335 mm |
| Výška | 545 mm |
| Hloubka | 225 mm |
| Barva | Hnědá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Koš 7 - 25 litrů |
| Instalace | Na postavení, Závěsná |
| Výbava | Klasické koše |
| Hmotnost / ks | 1.7552 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8020090119415 |
| Taric | 73239300 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | hnědá |
Mohlo by vás zaujímať
ECOLORED zásobník na papierové uteráky v rolke, Autocut, 32x40, 5x22, 4cm, ABS, Soft Touch, čierna mat
expedícia do 8 dní201,57 €
61,42 €

