ECOLORED WC kefa závesná, ABS, Soft Touch, hnedá
ECOLORED WC kefa závesná, ABS, Soft Touch, hnedá
| Výrobca: | Výrobca: MARPLAST |
| Kód: | Kód: UBC-A65801DB |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | MARPLAST |
|---|---|
| Série | ECOLORED |
| Rozměr | 92x480x113 mm |
| Šířka | 92 mm |
| Výška | 480 mm |
| Hloubka | 113 mm |
| Barva | Hnědá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.3700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8020090118128 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | hnědá |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
61,42 €
69,66 €
ECOLORED zásobník hygienických sáčkov, 13,5 x9, 5x3, 2cm, ABS, Soft Touch, čierna mat
expedícia do 8 dní17,31 €

