ELLA umývadlová skrinka 76,5x50x43cm, biela (70080) EL080-3030
ELLA umývadlová skrinka 76,5x50x43cm, biela (70080) EL080-3030
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EL080-3030 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Je nutné použiť odporúčaný sifón URBINO s výpustom.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ELLA |
| Rozmer | 76,5x50x43 cm |
| Šírka | 765 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hĺbka | 430 mm |
| Farba | Biela |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Hmotnosť / ks | 16.8400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913833854 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
na objednávku
26,84 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
URBINO umývadlový sifón šetriaci miesto s Click Clack, 5/4", odpad 32, biela 151.133.0
expedícia do 8 dní26,84 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
CITY keramické umývadlo hranaté 80x18x45cm KE080
na objednávku141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
BELLA držiak uterákov na bok skrinky 250mm, čierna mat FA115NE
expedícia do 8 dní41,09 €
Pri platbe vopred iba 39,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Oceľové vykurovacie teleso Mexen CV22 300x700, spod. príp., 653 W, antracit W622-030-070-66
na objednávku125,61 €
106,09 €


