ELVINA obdĺžniková vaňa 180x80x50cm, biela
ELVINA obdĺžniková vaňa 180x80x50cm, biela
| Výrobca: | Výrobca: Bruckner |
| Kód: | Kód: UBC-166.880.0 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Záruka | 10 let |
| Rozměr | 180x80x50 cm |
| Délka | 1800 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 500 mm |
| Objem | 255.00 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Vlastnosti | Oboustranná, Výška okraje 40 mm (Standard) |
| Balení neobsahuje | Sifon, Vanová souprava |
| EAN | 8590913144240 |
| Taric | 39221000 |
| Hmotnost / ks | 19.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
.
| Materiál | akrylát |
Doporučujeme přikoupit
Vaňová súprava Click Clack, L-900mm, DN40/50, ABS/chróm 164.391.1
expedícia do 8 dní51,92 €
Pri platbe vopred iba 48,00 €
Vaňová súprava, L-785mm, DN40/50, ABS/chróm 164.170.0
expedícia do 8 dní44,54 €
Pri platbe vopred iba 41,00 €
Vaňová súprava s napúšťaním, L-700mm, DN40/50, chróm 164.270.1
expedícia do 8 dní137,54 €
Pri platbe vopred iba 128,00 €

