Sifón s prevlečnou matkou 6/4“ a uhlovým kolenom DN40/50 164.425.0
Sifón s prevlečnou matkou 6/4“ a uhlovým kolenom DN40/50 164.425.0
| Výrobca: | Výrobca: Bruckner |
| Kód: | Kód: UBC-164.425.0 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Materiál | Plast |
| Priemer odpadu | 40 mm |
| Veľkosť závitu | 6/4" |
| Hmotnosť / ks | 0.1600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913927447 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Mist-F skladací pravý 70 x 90 cm, priehľadný, kartáčované zlato - 8A6T-070-090-55-00-P
expedícia do 10 dní418,16 €
Sprchovací kút Mexen Lunar s pravými pántami 100 x 90 cm, priehľadný, chróm - 834-100-090-01-00-P
expedícia do 10 dní521,25 €
Sprchovací kút Mexen Mist Duo s výklopným mechanizmom 110 x 80 cm, priehľadný, kartáčovaná meď - 8A4-110-080-65-00
expedícia do 10 dní435,83 €

