EMICO umývadlo, Rockstone, 200x50cm, golier L, ľavé, biela mat EM200-B1L-L
EMICO umývadlo, Rockstone, 200x50cm, golier L, ľavé, biela mat EM200-B1L-L
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EM200-B1L-L |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | EMICO |
| Rozměr | 200x50 cm |
| Šířka | 2000 mm |
| Výška | 178 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Nástěnná-konzole |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 49.5700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913886669 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
59,05 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Podperná konzola 305x160x32mm, pozinkovaná oceľ, 1 ks 30386
expedícia do 8 dní7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
Uzatvárateľná výpusť pre umývadlá PM540, PM630, Click Clack, zátka Rockstone WA03451
expedícia do 8 dní59,05 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Novea zalam. kút, obdĺž., 110x80x200 cm, pravý, chróm ALU, sklo číre 6/6mm, EC CK11853ZP
expedícia do 8 dní589,50 €
DRAGON obdĺžnikový sprchovací kút 800x1100mm L/P variant, rohový vstup GD4280GD4211
expedícia do 8 dní815,49 €
Pri platbe vopred iba 753,00 €
Sprchovací kút Mexen Mist-F skladací ľavý 80 x 110 cm, priehľadný, čierny - 8A6T-080-110-70-00-L
expedícia do 10 dní432,91 €


