TONGA umývadlo 121x13x50cm, liaty mramor, biela TG121
TONGA umývadlo 121x13x50cm, liaty mramor, biela TG121
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TG121 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Dizajnový kryt výpustu
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 121x13x50 cm |
| Šírka | 1210 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 27.6000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913846885 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Aqualine "Umývadlový sifón 5/4"", odpad 32mm hranatý, chróm" CV1004
expedícia do 8 dní32,98 €
Pri platbe vopred iba 31,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
BEMETA Kozmetické zrkadlo O200 mm s LED osvetlením, IP44, Touch sensor - čierne 116101770
na objednávku144,33 €
Pri platbe vopred iba 136,00 €
64,08 €
Pri platbe vopred iba 61,00 €


