EMONA umývadlová skrinka 39,4x55x39cm, dub alabama
EMONA umývadlová skrinka 39,4x55x39cm, dub alabama
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EM040-2222 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | EMONA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 39,4x55x39 cm |
| Šířka | 394 mm |
| Výška | 550 mm |
| Hloubka | 390 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 13.0200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913119453 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
Doporučujeme přikoupit
EMONA umývadlo, liaty mramor, 40x40cm, biela EN040
expedícia do 8 dní95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
ESPACE skrinka 50x172x32cm, 2x dvierka, ľavá/pravá, dub alabama ESC450-2222
expedícia do 8 dní431,91 €
Pri platbe vopred iba 410,00 €
Mohlo by vás zaujímať
273,60 €
Pri platbe vopred iba 260,00 €
598,43 €
Pri platbe vopred iba 568,00 €


