ESCA BLACK MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo Marron, 1300 mm ES1513-06
ESCA BLACK MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo Marron, 1300 mm ES1513-06
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1513-06 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1300 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Marron sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 39.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913968655 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | marron |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
51,82 €
Pri platbe vopred iba 48,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
ESCA pretoková lišta 1200mm, čierna mat ES7425 56197
expedícia do 8 dní12,89 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Závesný háčik na sprchovú zástenu, čierna mat 1301-08B
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Flat CVF11 radiátor 300x1500, spod. príp., 682 W, biely W611F-030-150-00
expedícia do 10 dní175,40 €
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF11 300x1000, spod. príp., 455 W, čierne W611F-030-100-70
na objednávku178,51 €
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF11 300x1800, spod. príp., 819 W, antracit W611F-030-180-66
na objednávku278,94 €


