ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Marron, 1300 mm ES1513-04
ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Marron, 1300 mm ES1513-04
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1513-04 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 1300 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Marron sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 41.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913967405 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | marron |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA prietoková lišta 1200mm, zlato mat ES7446 56199
expedícia do 8 dní14,87 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Závesný háčik na sprchovú zástenu, zlato mat 1301-08GB
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Polica na walk-in zástenu, 142cm, zlato mat EG1446 59099
expedícia do 8 dní85,03 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA WHITE MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, číre sklo, 1300 mm ES1013-07
expedícia do 8 dní370,45 €
Pri platbe vopred iba 343,00 €
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 1262mm, dymové matné sklo AXC130SM
expedícia do 8 dní439,00 €
Pri platbe vopred iba 406,00 €
ESCA BLACK MATT sprchová zástena do priestoru, dymové matné sklo, 1300 mm ES1413-06
expedícia do 8 dní419,21 €
Pri platbe vopred iba 387,00 €


