ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 1200 mm ES1112-02
ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 1200 mm ES1112-02
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1112-02 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 1200 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 66.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913965319 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | matné |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Polica na walk-in zástenu, 142cm, čierna mat EG1425 59098
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
ESCA pretoková lišta 1200mm, čierna mat ES7425 56197
expedícia do 8 dní12,89 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Závesný háčik na sprchovú zástenu, čierna mat 1301-08B
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SANSWISS CADURA Jednokrídlové dvere pravé / 1 strana roh.vstupu aluchróm číre CA1CD0705007
na objednávku819,84 €
Pri platbe vopred iba 759,00 €
SANSWISS CADURA Jednokrídlové dvere pravé / 1 strana rohového vstupu aluchróm CA1CD0705068
na objednávku943,57 €
Pri platbe vopred iba 874,00 €
SANSWISS CADURA Jednokrídlové dvere pravé / 1 strana rohového vstupu aluchróm CA1CD0705087
na objednávku943,57 €
Pri platbe vopred iba 874,00 €


