ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 1500 mm ES1015-02
ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 1500 mm ES1015-02
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1015-02 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 1500 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 76.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913964978 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Flute, 1500 mm ES1315-04
expedícia do 8 dní454,60 €
Pri platbe vopred iba 421,00 €
ESCA CHROME sprchová zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 1500 mm ES1115-01
expedícia do 8 dní410,88 €
Pri platbe vopred iba 381,00 €
ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo Marron, 1500 mm ES1515-05
expedícia do 8 dní465,16 €
Pri platbe vopred iba 431,00 €


