KIRKÉ WHITE nástenná sprchová batéria, biela páčka, bronz KI11BB
KIRKÉ WHITE nástenná sprchová batéria, biela páčka, bronz KI11BB
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI11BB |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | KIRKÉ WHITE |
| Výška | 135 mm |
| Hĺbka | 158 mm |
| Farba | Bronz |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 42 mm |
| Hmotnosť / ks | 1.8700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913838965 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | bronz |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ANTEA posuvný držiak sprchy, 570mm, bronz SAL0036
expedícia do 8 dní124,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €
VANITY sprchový stĺp na napojenie na batériu, retro, bronz SET066
expedícia do 8 dní817,95 €
Pri platbe vopred iba 776,00 €
POWERFLEX opletená sprchová hadica, 175cm, bronz FLE10BR
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Mohlo by vás zaujímať
LATUS nástenná sprchová batéria, čierna mat
expedícia do 8 dní216,68 €
Pri platbe vopred iba 206,00 €
KIRKÉ nástenná sprchová batéria, bronz KI11B
expedícia do 8 dní124,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €
PAX nástenná sprchová batéria, čierna mat XA11/15
expedícia do 8 dní149,08 €
Pri platbe vopred iba 141,00 €


