TURSI nástenná sprchová batéria, čierna mat TI011B
TURSI nástenná sprchová batéria, čierna mat TI011B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TI011B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | TURSI |
| 3D model | ANO |
| Hloubka | 125 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Hmotnost / ks | 1.8300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913977015 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | černá |
Príslušenstvo
24,78 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Ručná sprcha, 1 funkcia, 258mm, ABS/čierna SK776
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Mohlo by vás zaujímať

