ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 300 mm ES1030-02
ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 300 mm ES1030-02
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1030-02 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 19.3000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913112157 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
46,99 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchovú zástenu, čierna mat 1301-08B
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, antracit - W110-1200-600-2600-66
expedícia do 10 dní171,11 €
167,87 €

